Kezdőlap
Termékek
0
0
AkcióÚjdonság
0
0
Bejelentkezés
Regisztráció
KezdőlapCégünkről
Termékek
 Akció ÚjdonságRendelésKiszállításKapcsolatÁrlistákLetöltésKérdésekÁrajánlatTelepítésOktatásVédjegy
HUF

Hálózati eszközök    Vissza
Média konverterek

Rendezés: elérhetőség ABC ár ár

TP-LINK MC100CM

Multi-mode média konverter, 10 / 100Mbps, 1310nm, IEEE 802.3.

Végfelhasználói ára:8 601.- Ft +ÁFA / db
Viszonteladói ára:Bejelentkezés
RendelhetőCikkszám: 115648
KosárbaBővebben

TP-LINK MC110CS

Single-mode média konverter, 10 / 100Mbps, 1310nm, IEEE 802.3.

Végfelhasználói ára:8 601.- Ft +ÁFA / db
Viszonteladói ára:Bejelentkezés
RendelhetőCikkszám: 115649
KosárbaBővebben

TP-LINK MC111CS

WDM média konverter, single-mode, 1550 / 1310nm, IEEE 802.3.

Végfelhasználói ára:8 601.- Ft +ÁFA / db
Viszonteladói ára:Bejelentkezés
RendelhetőCikkszám: 115646
KosárbaBővebben

TP-LINK MC112CS

WDM média konverter, single-mode, 1310 / 1550nm, IEEE 802.3.

Végfelhasználói ára:8 601.- Ft +ÁFA / db
Viszonteladói ára:Bejelentkezés
RendelhetőCikkszám: 115647
KosárbaBővebben

TP-LINK MC200CM

Multi-mode média konverter, gigabit, 850nm, IEEE 802.3ab / z / x.

Végfelhasználói ára:10 293.- Ft +ÁFA / db
Viszonteladói ára:Bejelentkezés
RendelhetőCikkszám: 115652
KosárbaBővebben

TP-LINK MC210CS

Single-mode média konverter, gigabit, 1310nm, IEEE 802.3ab / z / x.

Végfelhasználói ára:10 293.- Ft +ÁFA / db
Viszonteladói ára:Bejelentkezés
RendelhetőCikkszám: 115650
KosárbaBővebben

TP-LINK MC220L

SFP média konverter, gigabit, IEEE 802.3ab / z / x.

Végfelhasználói ára:5 719.- Ft +ÁFA / db
Viszonteladói ára:Bejelentkezés
RendelhetőCikkszám: 115651
KosárbaBővebben

Hálózati eszközök / Média konverterek

Riasztórendszerek
Riasztó és Lakásautomatizálás
Megfigyelőrendszerek
Tűzjelző rendszerek
Beléptetőrendszerek
Kaputelefonok
Kapuautomatizálás
Távközléstechnika
Szerelési anyagok, szerszámok
Hálózati eszközök
Műszerek
Egészségügyi termékek
Egyebek

Vissza

   

Termékkereső



Feliratkozás hírlevelünkre
Értesülhet Akciókról, Újdonságokról
Nyitva tartás:
Hétfő - Péntek
8:00 - 17:00 (UTC+1)
Helyi idő: 20:29
ZÁRVA, hétvége
Központi elérhetőség:
info@delton.hu
support@delton.hu
(+36 1) 220-7940, (+36 30) 531-5454
(Magyar, Angol, Német, Francia, Román)
Termékek
Kezdőlap
Kapcsolat
Cégünkről
Bejelentkezés
Regisztráció
Akció
Újdonság
Rendelés
Kiszállítás
Beszállító
Visszahívás
Jelöltek
Kosár
Árlisták
Letöltés
Védjegy
Adatvédés
Kérdések
Árajánlat
Telepítés
Oktatás
Ötletek
HUF
Copyright © 2021 axtor.hu © | DELTON | Minden jog fenntartva.
Weboldalunk cookie (süti) segítségével könnyíti a felhasználást, melyhez további böngészésével hozzájárul. Tájékoztató ×